Trendy mody męskiej – jak ubierać się modnie?

moda męska koszula

16 maja 2014 • Zdrowie i uroda • wejść: 3742

Kolekcje mody damskiej cieszą się dużo większym zainteresowaniem niż stylizacje dla mężczyzn. Nie oznacza to jednak, że panowie nie dbają o to, co na siebie ubierają. Wręcz przeciwnie – wielu z nich śledzi najgorętsze trendy i próbuje wprowadzić je do swojej codziennej garderoby, nierzadko z bardzo dobrym skutkiem. Spójrzmy zatem, czym charakteryzuje się moda męska na nadchodzące sezony.

Skóra, fura i komóra

Trendy se sklepu Domodi pokazują nam jasno, że w tym sezonie na ulicach królować będzie skóra. Tym razem będą to zresztą nie tylko rozpowszechnione w ostatnich latach kurtki, ale i spodnie, a nawet szorty. Zmienia się również kolorystyka.

Odchodzimy powoli od czerni, zastępując ją brązami, szarościami oraz różnymi odcieniami beżu. Dla bardziej odważnych panów na czasie jest również skórzany „total look”. Nie wiąże się on jednak z wyglądem motocyklisty. Projektanci zadbali o to, aby był on schludny i elegancki.

Dziewczyna marynarza

Na światowych wybiegach i lokalnych ulicach od lat króluje moda na marynarskie stylizacje, obfitujące w kolory takie jak granat, biel i czerwień, pasiaste wzory i lekki, casualowy styl. Tematyka ta wpisuje się również w modowe trendy nadchodzących sezonów, co z pewnością ucieszy niejednego mężczyznę, posiadającego w szafie choć kilka ubrań, składających się na iście nadmorską stylizację.

Prawdziwi mężczyźni nie boją się różu

Róż dla faceta? – zapytacie. A i owszem. Projektanci wprowadzili ten kolor do męskiej mody już kilka dobrych sezonów temu i co tu dużo mówić, przyjął się. W tym roku oprócz koszul i t-shirtów, panowie mogą się również zaopatrzyć w różowe spodnie i marynarki. Róż idzie tym razem w parze z bielą, beżami i granatem.

Od stóp do głów w bieli

Kolor biały symbolizuje czystość i niewinność. W tym sezonie jest również jednak kwintesencją najnowszych stylów mody. Mężczyźni ubrani w biel będą prezentowali się zarówno bardzo elegancko, jak i na czasie.

Nie powinni jednak zapominać o tym, że najgorętszą opcją jest w tym przypadku „total look”, czyli biały garnitur plus biała koszula, biały t-shirt i białe szorty, a do tego wszystkiego koniecznie białe buty i torba.

In the army

Wojskowe klimaty były modne już kilka lat temu, kiedy szturmem zawojowały nie tylko wybiegi, ale i rodzime ulice. Dziś, ku uciesze większości panów, wracają do łask. W tym sezonie postawić można zatem zarówno na ciężkie, duże buty, ale i kurtki, marynarki, spodnie oraz bluzy moro. Wszystko to wpisuje się w bieżące trendy.

Gołębie szarości

Szarość jest kolorem bardzo bezpiecznym i ponadczasowym. Pasuje do różnych stylizacji i świetnie komponuje się również z innymi barwami, tworząc niebanalne, twarzowe zestawy. Dziś powraca w najjaśniejszym odcieniu, aby zgrabnie połączyć się z bielą, tworząc stylizacje typowo letnie i wiosenne. Ujrzymy ją w garniturach, spodniach, marynarkach, bluzkach, w zasadzie na każdym z możliwych ubrań.

Kwiatowy trend

Kolejny trend jest niemal równie kontrowersyjny, co róż. Który bowiem mężczyzna chciałby nosić ubrania w kwiaty? Według powszechnej opinii jest to przecież wzór zarezerwowany dla kobiet. W tym sezonie kreatorzy mody postanowili jednak przełamać ten mit, ubierając panów w kwieciste koszule, szorty i spodnie. Czy taka moda się przyjmie? Czas pokaże.

jeden komentarz do Trendy mody męskiej – jak ubierać się modnie?

  1. Olgaaaa pisze:

    Panowie w szarościach i bielach wyglądają fantastycznie. Stylizacja w jednym kolorze to kwintesencja klasy i szyku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *