Oto najwięksi brokerzy powierzchni magazynowych w Polsce

magazyny dostępne są na terenach całej Polski

7 października 2014 • Biznes i Ekonomia, Finanse i Ekonomia, Gospodarka • wejść: 2960

Do agentów nieruchomości coraz częściej zgłaszają się inwestorzy, którym zależy na wynajęciu magazynu pozwalającego rozwinąć biznes. Zapytania o halę docierają z całej Polski, a nawet Europy. Z czyjej pomocy możemy skorzystać i, gdzie będziemy mieli szansę wynająć interesujące nas miejsce. Przedstawiamy firmy, które wiodą prym przy pośredniczeniu w wynajmie powierzchni magazynowych.


WGN
JARTOM
NOCTRUM RZESZÓW
CARGO

WGN

Firma WGN to jeden z bardziej znanych pośredników nieruchomości w Polsce. Posiadają ponad pięciuset doświadczonych pracowników. Zespół składa się zarówno z agentów, analityków, rzeczoznawcy, jak i doradców do spraw inwestycji, finansów i oczywiście nieruchomości. Na rynku działają od ponad 20 lat, a w ofercie oprócz mieszkań, apartamentów i rezydencji posiadają również powierzchnie magazynowe.

Cała historia firmy zaczęła się w 1990 we Wrocławiu. Po dwóch latach działania powstały kolejne oddziały pod nazwą Wrocławska Giełda Nieruchomości. Przełomem dla WGN był rok 1994, kiedy otworzono pierwsze biuro w Jeleniej Górze.

Od tego czasu datuje się też początki polskiej sieci w branży nieruchomości. Również w 1994 roku przedsiębiorstwo rozpoczęło współpracę z gdańską firmą Apeks, tworząc spółkę i otwierając oddział w Gdyni. Dziś biura Wrocławskiej Giełdy Nieruchomości znajdują się niemal stu polskich miastach. W ich ofercie znajdują się największe magazyny woj.pomorskim, jak i te w centralnej części kraju.

JARTOM

To kolejna z firm udzielających się w branży nieruchomości magazynowych, działająca na rynku od 1992 roku. Zajmują się pośredniczeniem, doradzaniem, a nawet budową i wyposażeniem hal. Jartom posiada aktualne dane z polskiego rynku magazynowego. W swojej ofercie posiadają magazyny klasy A, czyli najwyższej klasy spełniające szereg wymogów.

Muszą być między innymi ogrodzone i strzeżone przez całą dobę. Ponadto mają miejsca parkingowe i place manewrowe dla samochodów ciężarowych. Hala tej klasy umożliwia też wysokie składowanie i wyposażona jest w doki przeładunkowe.

Magazyny do wynajęcia, które pojawiają się w ofercie firmy Jartom, umiejscowione są przy głównych węzłach komunikacyjnych i w strategicznych miejscach Warszawy, Krakowa oraz Górnego Śląska i innych większych miast Polski.

NOCTRUM RZESZÓW

To agencja nieruchomości założona w 2012 roku specjalizująca się głównie w obrocie nieruchomościami komercyjnymi. Oferta firmy to usługi na terenie całej Polski. To sprawdzone miejsce dla przedsiębiorców, którzy szukają lokali handlowych czy magazynów, a nawet hoteli.

CARGO

To marka, która podobnie jak JARTOM powstała w 1992 roku działająca na terenie kujawsko – pomorskim. W swojej ofercie posiada kompleksowe rozwiązania dotyczące nie tylko wynajmu magazynów, ale także działają w zakresie logistyki i całej obsługi, jaka jest z nią związana. W ofercie znajdują się dwa duże magazyny w Bydgoszczy, hale magazynowe w Toruniu. Poza samą ofertą wynajmu powierzchni klienci mogą skorzystać z oferty magazynowania, załadunku i rozładunku towarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *