Ranking kredytów gotówkowych — 35000 zł

banknoty

7 września 2020 • Finanse i Ekonomia • wejść: 2259

Nieraz pojawia się konieczność dokonania większej jednorazowej inwestycji. Nie zawsze jednak możemy sobie pozwolić na odkładanie pieniędzy przez wiele miesięcy, a zamiast tego jesteśmy w stanie nałożyć na siebie zobowiązanie, jeśli będziemy mogli wziąć większy kredyt. Właśnie w tym celu zasięgamy po oferty kredytów gotówkowych, które przedstawiają banki. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaciągnąć zobowiązanie na dowolny wybrany przez nas cel.

Kredyt gotówkowy 35000 zł, którego oferty porównasz na Totalmoney.pl pomoże nam zrealizować nasze inwestycje i to bez konieczności wykazywania, na co zamierzamy przeznaczyć daną kwotę. Pozostaje jednak pytanie: Jaki bank zaoferuje nam najlepszą opcję? Zamiast marnować czas na żmudne wertowanie ofert bankowych, lepiej jest sięgnąć po ranking kredytów gotówkowych, który powstał po to, aby w łatwy i przyjemny sposób zaprezentować nam wszelkie niezbędne informacje.

Kredyt gotówkowy 35000 zł – kiedy można go wziąć?

 

Kredyt gotówkowy jest jednym z tych produktów bankowych, które możemy uzyskać w najprostszy sposób. Jest on zdecydowanie łatwiejszy do otrzymania aniżeli kredyty celowe np. na budowę domu lub zakup mieszkania.  Kredyt gotówkowy 35000 zł wymaga od nas dopełnienia jedynie kilku formalności, których spełnienie nie powinno nastręczać większych trudności. W zależności od zasad poszczególnych banków mogą istnieć nieco inne wymogi, które stawiają one swoim klientom. Pierwszym wymogiem jest wiek. Zazwyczaj jest to pełnoletniość, ale zdarza się, że banki wymagają ukończenia 21 roku życia. Podstawą uzyskania tego typu kredytu jest wykazanie zdolności kredytowej tj. udowodnienia, że będzie się w stanie spłacać raty kredytu. Tu przeważnie wystarczy dostarczenie dokumentu potwierdzającego miesięczne wpływy na konto kredytobiorcy, choć i to jest coraz częściej upraszczane do konieczności przedstawienia np. osobistego oświadczenia o zarobkach. Konieczne jest również posiadanie konta w polskim banku, a także wykazanie dobrej historii kredytowej w BIK. Jeśli od dłuższego czasu jesteśmy klientami banku, w którym zamierzamy zaciągnąć zobowiązanie, zazwyczaj bank udziela kredytu bez dodatkowych dokumentów (jeśli oczywiście mamy stałe wpływy na konto i współpraca przebiega bez większych zakłóceń).

Ranking kredytów gotówkowych 35000 – jak znaleźć najkorzystniejszą ofertę?

 

Decydując się na wzięcie kredytu gotówkowego, przyświeca nam myśl, że oferta, którą wybierzemy, ma nam dawać jak najlepsze warunki. Co za tym idzie, ma nas jak najmniej kosztować. Ważne jest również to, aby procedury były jak najprostsze i jak najbardziej przejrzyste. W tym celu warto sięgnąć po ranking kredytów gotówkowych 35000 zł, który pomoże nam wybrać najlepszą ofertę kredytową. Dzięki temu znacząco zaoszczędzimy czas, który normalnie musielibyśmy poświęcić, aby zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi na rynku ofertami. Możliwość dobrania najlepszej oferty jest dla nas cenna zwłaszcza wtedy, gdy nie chcemy narażać się na niepotrzebne ślęczenie w kolejkach do banków. W tym celu warto sięgnąć po ranking kredytów gotówkowych 35000 zł dostępny na Totalmoney.pl, który pozwoli nam na szybkie porównanie warunków oferowanych przez poszczególne banki. W rankingu tym sprawdzimy wysokość RRSO, oprocentowanie kredytu, prowizję pobieraną przez bank, a także sprawdzimy, ile wyniesie nas miesięczna rata. Co więcej, porównamy dzięki temu to, gdzie ostatecznie najmniej zapłacimy za cały kredyt. W prostych sposób będziemy mogli również sprawdzić, jak zmieniają się warunki umowy np. wraz ze zmianą okresu spłacania kredytu. Ranking kredytów gotówkowych 35000 zł przygotowywany jest przez ekspertów z branży finansowej, którzy wcześniej dokładnie analizują oferty poszczególnych instytucji bankowych.

Ranking kredytów gotówkowych 35000 zł na 24 miesiące

 

5. Bank Millennium kredyt gotówkowy – Pożyczka gotówkowa
– Oprocentowanie: 6,80%
– RRSO: 22,03%
– Prowizja: 13,99%
– Miesięczna rata: 1 782,67 zł
– Kwota do spłaty: 42 784,09 zł
– Ubezpieczenie: Opcjonalne
– Czy można zaciągnąć zdalnie: Nie

4. BNP Paribas kredyt gotówkowy
– Oprocentowanie: 7,20%
– RRSO: 20,35%
– Prowizja: 12,00%
– Miesięczna rata: 1 758,63 zł
– Kwota do spłaty: 42 207,13 zł
– Ubezpieczenie: Opcjonalne – po skorzystaniu bank obniży prowizję do 2%
– Czy można zaciągnąć zdalnie: Nie (opcja ta dostępna jest jedynie do 30000 zł)

3. Santander Bank Polska kredyt gotówkowy
– Oprocentowanie: 7,13%
– RRSO: 13,86%
– Prowizja: 6,10%
– Miesięczna rata:1 664,83 zł
– Kwota do spłaty: 39 955,88 zł
– Ubezpieczenie: Dobrowolne
– Czy można zaciągnąć zdalnie: Nie

2. Citi Handlowy kredyt gotówkowy – Pożyczka gotówkowa online dla Nowych Klientów
– Oprocentowanie: 7,19%
– RRSO: 10,61%
– Prowizja: 3%
– Miesięczna rata: 1 617,15 zł
– Kwota do spłaty: 38 811,61 zł
– Ubezpieczenie: Opcjonalne
– Czy można zaciągnąć zdalnie: Tak – można zdalnie przez telefon i/lub przez internet

1. Alior Bank kredyt gotówkowy – Pożyczka Internetowa
– Oprocentowanie: 7,19%
– RRSO: 10,61%
– Prowizja: 3%
– Miesięczna rata: 1 617,15 zł
– Kwota do spłaty: 38 811,61 zł
– Ubezpieczenie: Opcjonalne
– Czy można zaciągnąć zdalnie: Tak – można zdalnie przez telefon i/lub przez internet

W przypadku Alior Banku i banku Citi Handlowy wraz z wydłużeniem okresu spłaty kredytu zmienia się atrakcyjność ofert. Kredyt gotówkowy 35000 zł na okres 24 miesięcy będzie w obu bankach udzielany na takich samych warunkach, ale przy 36 miesiącach Citi Handlowy przedstawia korzystniejsze warunki. Z kolei przy 48 miesiącach kredytu to Alior Bank posiada atrakcyjniejszą ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *