Ranking najlepszych miejsc na poznanie dziewczyny

para na moście nad wodą

9 września 2014 • Psychologia • wejść: 6427

Przeglądając niezliczone morze forów internetowych, bardzo często udało mi się natrafić na pytanie: „Gdzie poznać fajną dziewczynę?”. Cóż… pomijam już całkowicie to, że szanowni mężczyźni mogą po prostu wyjść z domu i w tym czasie już nawiązać jakieś nowe kontakty. Wiadomo, żeresearch w dzisiejszym świecie to podstawa. Sprawdźmy więc, jak wiedza się przyda.

Gdzie nie szukać partnerki?

Wartościowej dziewczyny bowiem nie poznaje się w klubie, gdzie większość kobiet jest pijana, ich obyczaje są krótko mówiąc bardzo lekkie, a szybki numerek w brudnej i obdrapanej toalecie jest dla nich czymś zwyczajnym. Wybrankę serca spotyka się w miejscach oryginalnych i niesztampowych, o których nawet nie śniło się filozofom. Dlatego dzisiaj postaram się pomóc Wam trochę i doradzić Wam, gdzie można poznać dziewczynę, która w Waszym sercu zagości na trochę dłużej.

Gdzie poznać dziewczynę?

Moja koleżanka z gimnazjum opowiadała mi kiedyś, że jej rodzice poznali się koło cmentarza. Nietypowe, nieprawdaż? Jak widać swoją życiową miłość można spotkać nawet i w tych miejscach, które absolutnie się z nią nie kojarzą. Podstawowym błędem ludzi jest to, że nie potrafią po prostu rozejrzeć się właściwie wokół siebie. Pewien mądry cytat ze znanej wszystkim książki brzmi: „Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”. Warto więc spojrzeć czasem na świat w nieco inny sposób.

Jak znaleźć letnią miłość?

Nie od dzisiaj wiadomo, że letnia pora sprzyja romansom wszelakim. Jeżeli tylko jesteśmy wolni, to nic nie stoi na przeszkodzie temu, aby dać się ponieść szaleństwu. Stałe kontrolowanie się jest zdecydowanie zbyt nudne. A nawet jeżeli przelotna znajomość nie zaowocuje jakimś poważniejszym wzajemnym uczuciem, to i tak nie ma co żałować. W końcu w życiu najważniejsze są dobre wspomnienia.

Jak szukać dziewczyny przez Internet?

Jak przystało na obecne czasy, dzisiaj coraz więcej rzeczy wykonujemy za pośrednictwem sieci. Zakupy, prowadzenie biznesu, a nawet tak skrajne przypadki jak zapalanie wirtualnych zniczy. Czemu nie? Sporo z nas więc namiętnie korzysta z przeróżnej maści portali randkowych, dzięki którym z łatwością można poznać nowych ludzi. Dzisiaj nie wyszukuje się już ich poprzez rozmowę, lecz za pomocą kryteriów wyszukiwania. Trochę to smutne, ale cóż na to poradzić…

Jak cierpliwie czekać na miłość?

„Nie znasz dnia ani godziny, w której nastąpi spotkanie wymarzonej gadziny” – cudowna maksyma, nieprawdaż? Myślę, że powinien sobie ją zapamiętać każdy z nas. Ale warto też dać sobie przede wszystkim trochę luzu, bowiem bieganie wszędzie z nastawieniem w typie „tutaj na pewno się zakocham” nikomu raczej nie pomoże. Takie podejście prowadzi tylko do głębokiej frustracji i późniejszego smutku oraz zniechęcenia.

Temat:

jeden komentarz do Ranking najlepszych miejsc na poznanie dziewczyny

  1. Ania pisze:

    Koło cmentarza?? Masakra. No to faktycznie romantycznie 😛 Ale zdarza się i tak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *