Sophisticated – wyrafinowany styl ubioru z luksusem i elegancją

wyrafinowana moda

11 lutego 2016 • Zdrowie i uroda • wejść: 4687

Wyrafinowany wygląd jest naprawdę trudny do osiągnięcia. Wynika to przede wszystkim z faktu, że aby uchodzić za sophisticated woman musisz rzeczywiście nią być. W innym wypadku zgrzyt między Tobą i Twoim strojem będzie zbyt wielki. Z nami jednak poznasz pierwsze kroki, dzięki którym możesz stać się wyrafinowaną lady, jaką zawsze chciałaś być.

Jaki ubiór dodaje pewności siebie?

Widzisz kobietę, która przechodzi z uniesioną głową przez ulice Twojego miasta i wiesz, że to ktoś wyjątkowy. Jej ruchy są wystudiowane, a makijaż nienaganny. Odzywa się rzadko, ale precyzyjnie wyraża swoje myśli. Mężczyźni wodzą za nią wzrokiem i czują zapach jej perfum. Kobiety widzą jej strój, który jest pozornie prosty, jednak materiały, z których został uszyty, kosztują majątek. Projektanci to najwyższa półka. W wielu przypadkach samochody Twoich znajomych są znacznie tańsze niż to, co ma na sobie. Wyrafinowana moda ma jednak swoją cenę i trzeba mieć tego świadomość.

Jak się ubierać w stylu sophisticated?

Również w naszym kraju można znaleźć ciekawe przykłady wyjątkowo wyrafinowanego stylu. Przyczyniają się do tego oczywiście programy modowe i coraz większa popularność rodzimych projektantów jak Paprocki&Brzozowski. Coraz częściej tłumy przyciągają pokazy mody jak Silesia Fashion Week. Na strój sophisticated (przykład z domodi.pl) mogą się składać takie elementy jak torebka Michaela Korsa:

torebka Michaela Korsa

Już sama nazwa wywołuje u Ciebie pewnie szybsze bicie serca. Cena jednak przyprawia o zawał Twojego męża. To beżowe arcydzieło przykuwa uwagę i nie pozwala odwrócić wzroku od kobiety, które nosi je na swoim ramieniu. Dyskretne, eleganckie logo mimo wszystko będzie zauważone. Takie torebki stworzone do stylizacji typu sophisticated. Ten sam projektant pomoże Ci również znaleźć odpowiednią sukienkę:

granatowa sukienka kors

Ta granatowa kreacja podkreśli Twój charakter, dzięki swojej prostocie i głębokiemu dekoltowi. Świetnie prezentuje się zwłaszcza bez biustonosza, jednak nie każda kobieta ma tyle odwagi, co Emily Ratajkowski. Zawsze możesz jednak dobrać odpowiedni stanik, by wszystko komponowało się ze smakiem.

Nie możemy również zapominać o butach. Każda kobieta, która chce być sophisticated ma ich setki w swojej garderobie. Na zimową i wiosnę pogodę warto pomyśleć o kozakach od Prady:

Prada kozaki

Z całą pewnością będziesz w nich nie tylko świetnie wyglądać, ale również sprawdzą się w czasie chlapy. Marka przyciągnie uwagę na pewno wszystkich koleżanek. Z całą pewnością wzbudzisz zazdrość i zapewne o to właśnie Ci chodzi.

Musisz pamiętać, że sam strój nie uczyni z Ciebie wyrafinowanej kobiety. Ubrania powinny odzwierciedlać to, kim naprawdę jesteś. Jeśli interesujesz się sztuką i kulturą, a jednocześnie cenisz sobie minimalizm, to na pewno jest to styl dla Ciebie. W innym wypadku drogie stroje będą pasować do Ciebie jak kwiatek do kożucha.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *