Zaręczyny w zakopiańskich apartamentach

17 lipca 2015 • Turystyka i Sport • wejść: 4780

Zakopane to zakątek Polski, który chętnie odwiedzają nie tylko zapaleni wielbiciele nart, snowboardu i górskich wycieczek ale także młode, zakochane pary, narzeczeni, świeżo upieczeni małżonkowie i pary z długoletnim stażem. Magiczna i niezwykle romantyczna atmosfera Zakopanego przyciąga zakochanych i pozwala im na przeżycie jednych z najpiękniejszych chwil w ich życiu. Wspaniałe widoki, klimatyczne restauracje, puby i atrakcje podsycają baśniowy klimat.

Oświadczyny w Zakopanem

Zakopane, to jedno z idealnych miejsc na powiedzenie swojej wybrance serca, że chce się z nią spędzić resztę życia. Dlatego aranżując zaręczyny w Zakopanem warto pomyśleć nad tym, aby były one romantyczne, niebanalne i zapadły w pamięć na całe życie. Dobrym pomysłem na oświadczyny jest spływ Dunajcem, wyprawa na szczyt ulubionej góry, kolacja w wykwintnej restauracji czy lodowisko na świeżym powietrzu.

rzeka-zakopane

Romantyczny weekend warto więc zaplanować ze specjalną pieczołowitością. Miejsce, w którym się zatrzymacie powinno być niezwykle klimatyczne i przytulne. Na zachowanie takiej atmosfery na pewno pozwoli wam usytuowany w centrum Zakopanego apartament Kobalt.

Apartament dla narzeczonych w Zakopanem

To przytulne, nowoczesne, w pełni wyposażone wnętrze idealnie sprawdzi się podczas upojnego weekendu we dwoje, a taras z widokiem na Tatry i znajdujący się apartamencie kominek umilą wieczory spędzone przy grzanym winie i zakopiańskich serach. Dogodna lokalizacja apartamentu pozwoli zakochanym na czerpanie z atrakcji, poznawanie kultury i góralskich smaków. Zdjęcia apartamentu można zobaczyć tutaj: http://www.visitzakopane.pl/apartamenty,apid,86,t,apartament-aquapark-kobalt-zakopane-centrum.html.

salon z tarasem

Oświadczyny z górami w tle

Będąc niezwykle romantyczną duszą można oświadczyć się swojej kobiecie także w bardziej kameralnej scenerii na łonie natury. Wtedy idealnym lokum na weekend we dwoje będzie apartament znajdujący się u podnóża gór. Oświadczyny w iście góralskiej scenerii zapewni nam Apartament Indyjski, znajdujący się w obrębie Szymoszkowa Residence, który położony jest z dala od tłocznych ulic Zakopanego.

Ten zaprojektowany na góralską nutę apartament z balkonem, z którego rozciąga się piękny widok na góry na pewno pomoże zachować podniosłość chwili. Dodatkowo zakochani mogą korzystać z rekreacyjnego kompleksu Apartamentów Szymoszkowa. Chwile po zaręczynach zakochani świętować mogą więc w apartamentowym jacuzzi, z lampką szampana i talerzem pełnym owoców. Po zażyciu relaksujących chwil w jacuzzi świeżo upieczeni narzeczeni mogą oddać się odpoczynkowi w jednej z dwóch saun lub basenie.

kominek i sofa w apartamencie

Zakopiańskie apartamenty Kobalt i apartament Indyjski zapewnią niesamowitą atmosferę towarzyszącą zaręczynom. Ich świetna lokalizacja i funkcjonalność gwarantują, że w tym magicznym czasie niczego wam nie zabraknie, a swoim klimatem i ciepłem sprawią, że chwile te zostaną przez was zapamiętane na zawsze, a Zakopane stanie się symbolem miłości.

Temat: ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *