Fotele ergonomiczne Kulik System – zalety, dlaczego warto kupić do biura fotel ergonomiczny?

Fotele kulik system

27 stycznia 2021 • Dom i Ogród, Medycyna, Zdrowie i uroda • wejść: 2448

Pracując w biurze, bardzo istotne jest, by zadbać o odpowiednią, wygodną i bezpieczną dla pleców pozycję. Zapewnić może to zastosowanie dobrej jakości ergonomicznych krzeseł biurowych, których konstrukcja pozwoli na wielogodzinną pracę bez obaw o kręgosłup i dolegliwości bólowe. Czym wyróżniają się fotele Kulik System, na tle pozostałych podobnych produktów? Jakie są ich zalety?

Ergonomia w biurze – jak ją zachować?

Praca biurowa, wbrew pozorom nie jest pozbawiona zagrożeń, jak mogłoby się wydawać. Największym problemem wśród pracowników umysłowych, którzy większość dnia spędzając np. przed komputerem, są między innymi problemy z kręgosłupem. Przebywanie przez dłuższy czas w niewłaściwej pozycji może doprowadzić do kłopotów ze zdrowiem. Dlatego tak istotne jest, by pracodawcy dopilnowali zachowania odpowiedniej ergonomii w czasie wykonywania obowiązków służbowych. Pomóc w tym może między innymi zastosowanie odpowiednich foteli, które poprzez swoją konstrukcję, wspomagają zachowanie prawidłowej postawy ciała, a tym samym niwelują problemy z kręgosłupem.

Gdzie znaleźć fotele z systemem Kulik?

Choć na rynku można znaleźć bardzo wiele foteli biurowych, aby były one w pełni ergonomiczne, to znaczy bezpieczne dla zdrowia osoby, która będzie z nich korzystać, muszą spełniać określone wymagania techniczne. Jednym z tych produktów są krzesła biurowe Kulik System, które pozwalają na zachowanie prawidłowej postawy ciała w trakcie pracy przy biurku. Wspiera on korekcję wad postawy oraz zmniejsza obciążenie na wszystkie odcinki kręgosłupa. Fotel Kulik System kupisz na Mildis.pl, w sklepie ze sprzętem rehabilitacyjnym. Rzecz jasna będą one też dostępne bezpośrednio u producenta, a także w wielu innych punktach sprzedaży. Produkt ten i zastosowany w nim system, staje się coraz popularniejszy.

Jakie są zalety foteli Kulik System?

W czym jednak fotele z systemem Kulik wyróżniają się na tle innych krzeseł biurowych? Przede wszystkim zostały one zaprojektowane przez lekarza ortopedę, czyli osobę, która doskonale zna się na potrzebach ludzkiego ciała. W ten sposób ich konstrukcja jest pod wieloma względami niepowtarzalna. Wzrok przyciągają przede wszystkim charakterystyczne dla tych foteli wypustki na oparciu oraz siedzisku, które pełnią bardzo ważną funkcję – podtrzymują kręgosłup w odcinku szyjnym, piersiowym i lędźwiowym, a także zapewniają odciążenie dla kręgosłupa oraz stanowią system wentylacji organów miednicy.

Siedzisko oraz oparcie są szerokie i wyprofilowane, a ich wysokość może być regulowana. Dostępna jest opcja zmiany kąta siedziska względem oparcia, jak również regulację głębokości. Dostosować można także podłokietniki. Tapicerka została wykonana z wysokiej jakości tkaniny, a płynnie działające kółka nie rysują podłogi.

Ile kosztuje ergonomiczny fotel z systemem Kulik?

Pod względem kosztów, fotele Kulik nie należą do najtańszych produktów, choć wiele będzie zależało przede wszystkim od wybranego modelu. Cena wyjściowa zaczyna się mniej więcej od 700 złotych w górę. Im większa liczba dostępnych udogodnień i specyfikacji, tym więcej się zapłaci. Profesjonalne i stylowe modele biurowe klasy business to koszt już powyżej 1000 złotych. Za taką cenę można zapewnić sobie i pracownikom biurowym bezpieczną i ergonomiczną pracę.

jeden komentarz do Fotele ergonomiczne Kulik System – zalety, dlaczego warto kupić do biura fotel ergonomiczny?

  1. Kiara pisze:

    Nawet do domowego biura taki fotel to must have, pamiętajmy, że mamy tylko jedne plecy, które muszą nam służyć całe życie i warto im choć trochę ulżyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *