Hurtowania dla fryzjera online – często kupowane akcesoria i produkty fryzjerskie

Wyposażenie-hurtowni-fryzjerskiej

1 października 2015 • Biznes i Ekonomia, Zdrowie i uroda • wejść: 2226

W przypadku prowadzenia takiego biznesu jak salon fryzjerski dobrze jest pomyśleć o tym, co należy kupić w ilości hurtowej. Najszybciej u fryzjerów schodzą kosmetyki typu szampon czy odżywka, ale warto też pomyśleć o innych sprzętach, które mogą się szybko zużyć. Jakie akcesoria i produkty są najczęściej kupowane przez fryzjerów?

Na co fryzjer ma największe zapotrzebowanie?

Dobrze prosperujący salon może obsłużyć nawet kilkadziesiąt osób dziennie. Trzeba pomyśleć co musi być kupione w większych ilościach i złożyć zamówienie. Wygodnym rozwiązaniem jest szukanie takich produktów w dobrze zaopatrzonej hurtowni fryzjerskiej, jak www.pro-sprzet.pl. Wszystko oczywiście musi być z górnej półki, żeby klient chciał do nas wrócić. Jak wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach, więc warto przyłożyć się do wybierania odpowiednich produktów.

Jakie kosmetyki fryzjerskie najlepsze?

Wybierając kosmetyki warto w tym przypadku kierować się również marką. Wiadomo, że nie użyjemy tutaj szamponu kupionego w zwykłej drogerii w galerii handlowej, ale jest kilka firm, które produkują bardzo dobre kosmetyki śmiało wykorzystywane przez salony fryzjerskie. Jakie to produkty?

Najlepsze marki dla fryzjerów

Ostatnim fryzjerskim hitem pozostaje marka Babyliss, która stworzyła serię Pro Argan. W ramach tego można kupić szampony, odżywki, maski, olejki i kuracje do włosów, które nawilżają i regenerują, więc są polecane dla osób, których włosy są zniszczone. Często można też spotkać markę Loreal, która ma wiele serii dopasowanych do każdego rodzaju włosów, począwszy od Absolut Repair, a kończywszy na Homme, zarezerwowanej tylko dla mężczyzn. Cenionymi markami są jeszcze Schwartzkopf, Wella, Revlon i Matrix.

Kosmetyki i akcesoria do robienia trwałej i prostowania włosów

Większość osób przychodzi do fryzjera, żeby skrócić czy ułożyć włosy, ale zdarzają się osoby, które zainteresowane są trwałą. Żeby przygotować się na tę okoliczność trzeba wyposażyć salon w odpowiednie wałki do trwałej, płyn do trwałej ondulacji, utrwalacze. Może się też zdarzyć, że ktoś będzie chciał trwale wyprostować włosy, co jest ostatnio bardzo modne. Musimy więc mieć na wyposażeniu specjalny szampon, keratyna, wygładzający fluid, olejek, regenerujące mleczko i inne preparaty, których warto użyć po takim zabiegu.

Najbardziej przydatne akcesoria fryzjerskie

Również takie produkty warto mieć w zapasie, szczególnie jeśli chodzi o te, które są bardzo delikatne. Takie są na przykład wałki do włosów, papiloty, klipsy, spinki, czepki do pasemek, wypełniacze do koków, pędzelki, miseczki do farbowania, a także folia do baleyagu, która szybko się zużywa. Warto też zaopatrzyć się w preparaty do dezynfekcji grzebieni, szczotek itp., które wyeliminują wszelkie wirusy, bakterie i grzyby, jakie mogą pozostawać na sprzętach fryzjerskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *