4 znaki, że mu się podobasz!

Zakochana para całuje się na dachu w Barcelonie

8 września 2014 • Psychologia • wejść: 10172

My kobiety mamy nadzwyczajną zdolność do owijania swojego życia wokół osobników płci męskiej. Upatrujemy sobie takiego delikwenta i owijamy się, owijamy się wokół niego…długą i mocną nicią. Po co? Och, tylko po to żeby potem po nocach gryźć niecierpliwie ręce z miłości i zastanawiać się, czy w ogóle mu się podobamy. Co więcej czynimy to czasem także w stosunku do mężczyzn, z którymi nie zamieniłyśmy ani jednego słowa. Czyż to nie irracjonalne i pozbawione wszelkich racjonalnych podstaw?

Miłość, miłość Moi Drodzy. „Czymże jest więcej? Istnym amalgamem, żółcią trawiącą i zbawczym balsamem” jak powiedziałby zacny Szekspir. Brzmi wystarczająco upiornie? Zapewne tak, ale jak wiadomo zdeterminowanych dziewoi nic nie odstraszy od komplikowania sobie swojego życia uczuciowego. Dobrze wiem jak bardzo niewiasty uwielbiają snuć skomplikowane plany strategiczne, tylko po to aby podbić serce jakiegoś tam osobnika.

Cóż, postanowiłam Wam ułatwić dzisiaj choć odrobinę życie i sprawić abyście wciąż na forach internetowych nie musiały zadawać pytań w stylu „Skąd wiedzieć, że mu się podobam?”. Uprzedzam, że jeszcze raz ujrzę na oczy wątek w tym stylu, a dosłownie wzniosę w górę swoje łapki z pełnym rozpaczy wyrazem twarzy. Ku potomnym, zapraszam do lektury…

Przypadkowo Cię dotyka

Jeżeli poczujecie na sobie męską rękę, której się nie spodziewałyście… to dobry znak! No chyba, że idziecie nocą przez ciemny park i trafiacie na bardzo dziwnego pana z rozpiętymi spodniami. Wtedy radziłabym Wam raczej uciekać. Ale jeżeli jest to Wasz kolega z pracy do którego wzdychacie już od miesiąca i nagle niby mimochodem muśnie on Wasze ramię, to… pozostaje się tylko cieszyć!

Tak to już jest z tymi adoratorami, że szukają okazji, aby tylko pobyć z nami bliżej. Dla nich to po prostu takie preludium do wszelakich zachowań seksualnych.

Prawi Ci komplementy

Ach, cóż tak działa na kobiety, jak nie mimochodem rzucone komplementy? Jeżeli tylko mężczyzna wyczuje, że ma u Was jakiekolwiek szanse, to od razu przystąpi do działania. Miejcie się więc na baczności. Oni są na tyle sprytni, że nie rzucą zwykłego „ładnie dziś wyglądasz”. Zauważą za to że byłaś u fryzjera lub dzisiaj pomalowałaś się inną szminką. Przebiegłe bestie, nieprawdaż?

Lajkuje Twoje posty na Facebooku

Takie mamy czasy, że dziewczyny sympatii ze strony faceta dopatrują się dzisiaj w ilości lajków na Facebooku. Nic tylko usiąść i płakać, ale w sumie jest w tym trochę racji. Jeżeli nagle jakiś delikwent rzuca się na wszystkie przez Was umieszczone posty oraz zdjęcia i w obłąkanym szale klika wszędzie „lubię to”, to możecie być pewne że coś tu jest na rzeczy.

Pomaga Ci i wspiera

Nawet największych macho zjadają nerwy przy kobiecie, która im się podoba. Tak to już jest, że gdy na czymś nam zależy, to w grę wkraczają także emocje. Nie zdziw się więc, gdy przypadkiem talerz zupy w szkolnej stołówce wyląduje na Twych kolanach lub gdy nagle zobaczysz że On podnosi pod Twoimi stopami rozsypane książki. Wykorzystaj to. Może to świetna okazja do tego, aby nawiązać z nim rozmowę?

Temat: , ,

2 komentarze do 4 znaki, że mu się podobasz!

  1. Paula pisze:

    No coś w tym jest, niektórzy mężczyźni właśnie tak się zachowują. Podobnie jest z kobietami, a tu długopis upadnie i podnosząc go uwodzicielsko wypina pupę itp. Czego to się nie robi z miłości?

  2. Eliza pisze:

    Oj komplementy to chyba najbardziej znana oznaka, że komuś ktoś sie podoba. Również zainteresowanie drugim człowiekiem: smsy, rozmowy telefoniczne. To pierwsze widoczne czynniki świadczące o tym, że ktoś się Tobą interesuje i o tobie myśli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *