Jak wzbudzić zainteresowanie dziewczyny?

zakochani na no rowerze

19 sierpnia 2014 • Psychologia • wejść: 8552

Dzisiaj wielu mężczyzn ma problem z wyrażaniem swoich uczuć. Zdecydowanie wolą udawać „typowego twardziela”, którego nic nie jest w stanie poruszyć. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy spotkasz swoją drugą połowę? Jak zwrócić na siebie jej uwagę? Podpowiadamy, co możesz zrobić, by wzbudzić zainteresowanie dziewczyny.

Gdzie szukać dziewczyny?

Okres wakacyjny to czas szalonych imprez, spotkań ze znajomymi, ciągłego chodzenia do klubów, czy urządzania prywatek. Jeśli jesteś samotnym strzelcem, miejsca te są idealną okazją do tego, by znaleźć dziewczynę swoich marzeń i nawiązać z nią bliższą znajomość. Jeżeli natomiast jesteś typem samotnika i nie uczęszczasz na tego typu imprezy, miej oczy szeroko otwarte, gdyż wszędzie może trafić Cię strzała Amora.

Wielu ludzi spotkało swoich partnerów w zupełnie przypadkowych miejscach – w tramwaju, supermarkecie, czy w nieskończenie długiej kolejce do banku. Gdy już odnajdziesz swoją potencjalną partnerkę, musisz wiedzieć, co zrobić, by zwrócić na siebie jej uwagę. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze i to ono zadecyduje o tym, jak dalej potoczą się wasze losy. Jest wiele sprawdzonych sposobów, które pomogą Ci wzbudzić zainteresowanie płci przeciwnej. Wystarczy, że będziesz się do nich stosował, a na pewno osiągniesz zamierzony cel.

Szukanie dziewczyny a wygląd

Choć kobiety przywiązują mniejszą wagę do wyglądu, z pewnością nie wzbudzisz jej zainteresowania w starym dresie i w wyciągniętym podkoszulku. Płeć piękna z pewnością zwróci uwagę na faceta zadbanego, eleganckiego, ładnie ubranego, którego zapach pobudza zmysły i przyprawia o szybsze bicie serca. Oczywiście nie oznacza to, że ciągle musisz paradować w świetnie skrojonym garniturze, bądź w ubraniach znanych projektantów. Wystarczy, że będziesz dbał o siebie i nieco wyróżniał się z tłumu, a Twoja wybranka z pewnością nie przejdzie obok Ciebie obojętnie.

Jak rozmawiać z kobietą?

Jeśli już zdecydujesz się podejść do swojej wybranki i zaczniecie rozmowę, pamiętaj o tym, by patrzeć jej prosto w oczy. Dla kobiety jest to sygnał, że naprawdę słuchasz tego, co do Ciebie mówi i nie nudzi Cię ta rozmowa, w ten sposób okazujesz jej również swoje zainteresowanie. Ponadto mężczyzna, który ucieka wzrokiem, postrzegany jest przez płeć przeciwną jako osoba nieśmiała, której brakuje pewności siebie.

Nie ma nic gorszego na randce, niż brak tematu do rozmowy i niezwykle krępująca, trwająca w nieskończoność cisza. By uniknąć takiej sytuacji, musisz nauczyć się, jak należy rozmawiać z kobietą, ale to prawdziwy temat-rzeka, nadający się na odrębny artykuł.

Jakich mężczyzn lubią kobiety?

Dziewczyny, bardziej niż na wygląd mężczyzn, zwracają uwagę na ich charakter. Przeważająca większość z nich lubi facetów stanowczych, pewnych siebie, jednym słowem takich, którzy wiedzą, czego pragną od życia i uparcie dążą do wyznaczonego celu. Jeśli jesteś więc osobą nieśmiałą, niezdecydowaną i brak Ci pewności siebie, musisz zacząć nad sobą pracować i przełamać wiele barier, by w końcu zdobyć tę, na której Ci zależy.

Temat:

jeden komentarz do Jak wzbudzić zainteresowanie dziewczyny?

  1. Kaśka pisze:

    Dla mnie mężczyzna musi być po prostu męski, być zainteresowany moją osobą, pokazać, że mu zależy. Jak nie widzę zainteresowania i nie czuję się wyjątkowa to mówię nara.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *