Jak wzbudzić zainteresowanie faceta?

palce z wymalowanymi oczami i sercem

3 marca 2015 • Ludzie i Społeczeństwo, Psychologia • wejść: 5317

Niektóre kobiety uwielbiają czekać aż facet zwróci na nie swoją uwagę, jednak niektóre z nich starają się wziąć sprawy w swoje ręce. Ja należę do jednej z nich i przedstawię Wam kilka sposobów, na zwrócenie uwagi mężczyzny. Pamiętajcie jednak, że zwykle są oni raczej niedomyślni i będą myśleć, że to oni nas poderwali. Nie trzeba ich z tego błędu wyprowadzać. Niech się cieszą.

Czego nie robić, by poderwać faceta?

Jeśli czytaliście „Bravo” czy „Cosmopolitan”, to możecie zapomnieć o wszystkich żenujących radach, które zostały tam zawarte. Często mogłyście tam przeczytać o tym, że powinnyście śmiać się z każdego żartu faceta i udawać kompletne zafascynowanie jego wypowiedziami. Takie zachowanie jednak jest tak naprawdę dosyć podejrzane i raczej skłania faceta do pomyślenia, że jest z Wami coś nie tak. Oczywiście, niektórzy założą, że po prostu są tak zabawni, że nie sposób się z ich tekstów nie śmiać.

Jak okazać mężczyźnie zainteresowanie?

Znacznie lepszym sposobem na to, by facet zwrócił na nas uwagę jest skracanie fizycznego dystansu. Każda i każdy z nas ma swoją strefę komfortu, która odgradza nas od reszty. Jeśli ktoś staje bardzo blisko nas, niemal nas dotykając, to jest to bardzo czytelny sygnał, który nawet mężczyzna jest w stanie prawidłowo odczytać. Jest to bardzo naturalny sposób okazania zainteresowania.

Czy przejmować inicjatywę?

Czasami można po prostu postawić na własną inicjatywę, która wiąże się wprost z zaproszeniem gdzieś faceta, który się nam podoba. To jest bardzo jasny sygnał i odmowa lub zgoda będzie dla nas konkretną informacją. Jestem fanką szczerości i jasności przekazu, więc bardzo często uciekam się do tego sposobu, jeśli mężczyzna sam nie zorientuje się, że jestem kobietą jego życia.

Jak powiedzieć facetowi, że nam się podoba?

Jeśli jednak jesteście bardzo pewne siebie i wiecie, czego chcecie, to możecie wprost powiedzieć facetowi, czego od niego oczekujecie. Facetom podobają się takie dziewczyny, które nie używając metafor i dążą bezpośrednio do tego, by osiągnąć swój cel. Niektóre z Was zrobią to w bardziej grzeczny sposób, inne będą bardziej bezczelne i niegrzeczne. Preferuję drugą formę, jednak wszystko musi być zgodne z Waszym sposobem charakterem i sposobem bycia.

O czym jeszcze należy pamiętać podczas podrywu?

Pamiętajcie, że przesadne okłamywanie faceta i odgrywanie kogoś innego niż się jest w rzeczywistości, nie przynosi większych skutków. Oczywiste, że nie wszystkie aspekty naszego sposobu życia powinny być wyjawiane na samym początku życia. W ten sposób odstraszyłybyśmy wszystkich facetów. Jednak lepiej nie tworzyć zbyt kolorowych wizji samej siebie.

Temat: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *