6 sposobów na to jak zdobyć kobietę

zakochana para

12 sierpnia 2015 • Psychologia • wejść: 4785

Każdy facet zapewne nie raz w swoim życiu zadawał sobie pytanie – „jak zdobyć kobietę”. Na pewno nie jest to zadanie proste ze względu na niezwykle różniące się podejście do życia i psychikę obu płci. Widujecie się codziennie, rozmawiacie, może czasami jecie nawet razem obiad w pracy albo na uczelni, a Ty nadal nie wiesz jak przenieść tą relację na wyższy poziom? Spokojnie, nie ma rzeczy niemożliwych i odpowiedź na to jakby zdawać się mogło pytanie retoryczne istnieje.

Jak zacząć?

Chcąc zdobyć kobietę, która podoba Ci się już od jakiegoś czasu musisz podejść do niej jak do człowieka z krwi i kości, który ma swoje oczekiwania i pragnienia, a nie jak do kosmity, o którym koledzy opowiadają niestworzone historie.

1. Słuchaj uważnie tego, o czym mówi

Pierwszym krokiem do zdobycia kobiety jest umiejętność słuchania. Wiadomo, że kobiety mówią dużo, a mężczyźni często nie umieją się skupić na tym co mówią kobiety. Jednak jeśli chcesz skraść jej serce musisz pokazać, że tą sztukę masz opanowaną do perfekcji. Kiedy kobieta chce podzielić się z Tobą swoimi problemami czy przeżyciami – pozwól jej na to. Nie wtrącaj się w słowo i nie poganiaj jej. Wysłuchaj i postaraj się jej coś doradzić, a na pewno zyskasz dużo w jej oczach.

2. Patrz jej prosto w oczy

Podczas rozmów patrz jej prosto w oczy – będzie to znak, że jesteś nią zainteresowany i że interesuje Ci to o czym rozmawiacie. Jeśli Twój wzrok będzie wędrował kobieta zapewne uzna to za brak szacunku, znudzenie i brak zainteresowania z Twojej strony.

3. Praw szczere komplementy

Wbrew temu, co mówią kobiety, tak na prawdę kochają one komplementy. Warto więc na spotkaniu zaznaczyć, że nasza towarzyszka wygląda pięknie. Na pewno sprawi jej to przyjemność i podniesie samoocenę, a dodatkowo da sygnał, że się Tobie podoba. Pamiętaj jednak, aby komplementy nie były tanie i banalne – wtedy narazisz się na pośmiewisko.

Mężczyzna z kwiatami

4. Bądź dżentelmenem

Kobiety lubią być traktowane szarmancko i z szacunkiem. Właśnie dlatego staraj się być uprzejmy i pokaż, że dobre maniery nie są Ci obce. Podanie płaszcza, przepuszczenie w drzwiach czy ustąpienie miejsca, gdy wspólnie jedziecie autobusem na pewno pomorze Ci we właściwym rozwoju waszych stosunków.

5. Pisz jej czułe wiadomości

Po spotkaniu daj jej do zrozumienia, że miło spędziłeś z nią czas. Wystarczy krótka rozmowa czy sms, a kobieta jeszcze bardziej doceni to jak się starasz. Nie przesadzaj jednak z ilością kontaktu. Odrobina dystansu i tajemniczości na pewno wzbudzi w niej zazdrość. Rzadszy kontakt wywoła u niej tęsknoty i braku czegoś, w związku z tym sama uświadomi sobie, że zależy jej na Tobie.

6. Nie bój się okazywać uczuć

Pokaż co do niej czujesz. Bądź troskliwy, zaangażowany i zainteresowany jej życiem. Kiedy jest chora – przynieś jej tabletki na ból gardła, kiedy jest smutna – podaruj jej czekoladę, a czasami po prostu bez powodu podaruj jej kwiaty, które są przecież tak uwielbiane przez kobiety.

Zdobycie kobiety nie jest tak naprawdę sztuką, gdyż sztuką jest utrzymanie jej przy sobie. Kiedy więc zdobędziesz kobietę nie zaniedbuj jej, bo bardzo szybko znajdzie się ktoś, kto zrobi to za Ciebie.

Temat: , ,

jeden komentarz do 6 sposobów na to jak zdobyć kobietę

  1. Jowita pisze:

    Mnie najbardziej ujmuje determinacja z jaką ktoś zabiega o moje względy. Pokazuje w ten sposób, że naprawdę mu zależy i że łatwo nie odpuści. To jest w pewien sposób podbudowujące i fajnie się wtedy czuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *