Czy można pobrać muzykę z YouTube? Skąd pobrać muzykę z YouTube?

Aplikacje do ściągania muzyki z Youtube

22 lutego 2021 • Hobby, Komputery i Internet • wejść: 1256

Wielu z nas zastanawia się, jak ściągnąć muzykę z YouTube na komputer. Czy to jest w ogóle możliwe? Okazuje się, że tak, a programów do pobierania mp3 na dysk jest całkiem sporo. Niektóre z nich pozwalają na pobranie pojedynczych utworów, niektóre z kolei na ściągnięcie całych list odtwarzania. Oto najlepsze z nich.

Konwerter plików – 2conv Online

Istnieje wiele programów, które konwertują muzykę odtwarzaną na przykład na YouTube i pozwalają na ściągnięcie jej w formacie mp3. 2conv Online to downloander, który w szybki i bezpłatny sposób pozwoli pobrać muzykę z YouTube. Aby ściągnąć muzykę za pomocą tego programu trzeba w odpowiednie miejsce wkleić adres utworu. Plik można zapisać w formacie MP3, MP4, MP4 , a także HD, AVI, czy AVI HD. Oznacza to, że wybrany plik możesz zapisać zarówno w formie filmiku, jak i samego dźwięku. Ten konwerter pozwala również pobrać wiele plików jednocześnie, oraz odtwarzać audio. Aby uzyskać tę opcję należy wybrać specjalne rozszerzenie dostępne dla użytkowników, którzy chcą pobrać konwerter na swój dysk.

YouTube MP3 Converter

Kolejnym konwerterem plików muzycznych jest YouTube MP3 Converter. To strona wolna od reklam, w której po ściągnięciu wybranego utworu pojawi się informacja o czasie trwania utworu oraz rozmiarze pliku. Ten konwerter jest kompatybilny z wieloma innymi stronami, co oznacza, że za jego pomocą ściągniesz muzykę również z innych stron – zarówno z formatami filmowymi, jak Vimeo, jak i czysto muzycznych typu SoundCloud. Warto spróbować tego programu, ponieważ jest dość wygodny w użyciu i pozwala na szybkie ściągnięcie ulubionej muzyki.

Jak pobrać muzykę i filmy z YouTube w większych ilościach?

W sieci istnieją także konwertery i downloadery, które pozwalają na ściągnięcie jednocześnie większej ilości muzyki oraz video z YouTube. Jednym z nich jest 4K Download, program, który pozwala ściągać zarówno pojedyncze utwory, jak i playlisty. Oprócz YouTube obsługuje on także inne programy. Można w programie dostosować wielkość pliku i format. Innym sprytnym programem do pobierania będzie Jdownloader, który bardzo sprytnie potrafi pobierać zarówno muzykę jak i filmy. Proponuje on również między innymi ściąganie filmów z usługą Premium lub ustawienie harmonogramu pobierania, który pozwoli nam zaplanować czas i zaprojektować własną playlistę bez większego wysiłku. To bardzo wygodny program, który chwali sobie wielu użytkowników.

Aplikacja, która oprócz funkcji pobierania pomaga również odtwarzać wybrane multimedia to 5KPlayer. Pozwala ona pobierać klipy oraz muzykę z Internetu w dobrej rozdzielczości i jakości. Każda z aplikacji jest wygodna i warta sprawdzenia – dzięki nim będziemy mogli cieszyć się muzyką dobrej jakości w trybie offline.

Temat: , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *