Ogłoszenia Nieruchomości – na jakich serwisach szukać ogłoszeń z nieruchomościami, które najpopularniejsze?

ogłoszenia nieruchomości

6 maja 2020 • Komputery i Internet • wejść: 1177

Rynek obrotu nieruchomościami to branża, która na stałe zamieszkała w wirtualnej przestrzeni. Jeżeli planujesz zakup domu lub mieszkania, musisz wiedzieć, gdzie możesz znaleźć atrakcyjne oferty w sieci. Na jakich serwisach możesz szukać ogłoszeń z nieruchomościami, które najpopularniejsze?

OLX.pl – nieruchomości

Z czołowych serwisów z kategorii budownictwa i nieruchomości korzystają zarówno pośrednicy i agenci nieruchomości, jak i osoby prywatne, które poszukują interesujących ofert kupna i sprzedaży. Obecnie, na podium najpopularniejszych plasuje się OLX.pl – nieruchomości, który notuje najwyższą ilość realnych użytkowników. W sekcji poświęconej nieruchomościom znajdziesz szeroki katalog ofert z tej kategorii. OLX.pl – nieruchomości to m.in. mieszkania i domy na sprzedaż i wynajem, działki budowlane i rekreacyjne, hale i magazyny do wynajęcia, biura i lokale. Znajdziesz tam również oferty sprzedaży i wynajmu pawilonów handlowych, lokali gastronomicznych, czy galerii handlowych.

Otodom.pl

Należący do grupy OLX Otodom.pl to obecnie drugi najpopularniejszy serwis ogłoszeniowy, decydującą rolę w rankingu odgrywa ilość bezpośrednich wejść użytkowników sieci. Serwis wyróżnia się na tle konkurencji przejrzystą szatą graficzną, bez problemu wyszukasz w nim oferty z rynku pierwotnego i wtórnego. Uwagę użytkowników przyciąga również rozbudowana opcja filtrów wyszukiwania oraz dostępna zakładka wirtualnych spacerów po wybranych nieruchomościach.

Gratka.pl – nieruchomości

Trzecie miejsce wśród czołowych serwisów z kategorii budownictwa i nieruchomości należy do sekcji z tej kategorii serwisu Gratka.pl – nieruchomości. Wysoka ilość wejść z wyszukiwarek świadczy o dużej popularności portalu. Potencjalny klient znajdzie tam listę dostępnych mieszkań, które faktycznie spełniają kryteria doboru.

Sprzedajemy.pl – nieruchomości

Sprzedajemy.pl – nieruchomości cieszy się dużym zainteresowaniem internautów, darmowy serwis jest skutecznym narzędziem służącym do wyszukiwania wybranych kategorii produktów. Wyróżnia się szeroką ofertą obiektów z rynku wtórnego, wsparciem użytkowników są liczne artykuły poradnikowe dostępne na portalu.

Morizon.pl

Na Morion.pl znajdziesz rozbudowaną bazę ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Portal oferuje mieszkania, domy, obiekty komercyjne, działki, garaże i pokoje do wynajęcia. Morizon.pl to ogłoszenia bezpośrednie, biur nieruchomości, deweloperów oraz gmin i powiatów. Rozbudowane i jednocześnie proste do wprowadzenia preferencje klienta przyciągają wielu użytkowników.

Domiporta.pl

Domiporta.pl to serwis, w którym wyszukasz mieszkanie, dom, lokal użytkowy, działkę, garaż oraz luksusowe nieruchomości. W zakładce „Nowe” znajdziesz obiekty z rynku pierwotnego, nowoczesne inwestycje, jeszcze na etapie budowy. Serwis bogaty jest również w porady dotyczące m.in kredytów, prawa budowlanego, budowy i remontu oraz aranżacji wnętrz.

Nieruchomości-online.pl

Nieruchomości-online.pl umożliwiają szybkie i sprawne wyszukiwanie konkretnych ofert, zakładki „tu znajdziesz”, „tu sprzedasz”, „tu wynajmiesz” ułatwiają wertowanie kolejnych ogłoszeń.

Temat: , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *