Ogłoszenia Nieruchomości – na jakich serwisach szukać ogłoszeń z nieruchomościami, które najpopularniejsze?

ogłoszenia nieruchomości

6 maja 2020 • Komputery i Internet • wejść: 320

Rynek obrotu nieruchomościami to branża, która na stałe zamieszkała w wirtualnej przestrzeni. Jeżeli planujesz zakup domu lub mieszkania, musisz wiedzieć, gdzie możesz znaleźć atrakcyjne oferty w sieci. Na jakich serwisach możesz szukać ogłoszeń z nieruchomościami, które najpopularniejsze?

OLX.pl – nieruchomości

Z czołowych serwisów z kategorii budownictwa i nieruchomości korzystają zarówno pośrednicy i agenci nieruchomości, jak i osoby prywatne, które poszukują interesujących ofert kupna i sprzedaży. Obecnie, na podium najpopularniejszych plasuje się OLX.pl – nieruchomości, który notuje najwyższą ilość realnych użytkowników. W sekcji poświęconej nieruchomościom znajdziesz szeroki katalog ofert z tej kategorii. OLX.pl – nieruchomości to m.in. mieszkania i domy na sprzedaż i wynajem, działki budowlane i rekreacyjne, hale i magazyny do wynajęcia, biura i lokale. Znajdziesz tam również oferty sprzedaży i wynajmu pawilonów handlowych, lokali gastronomicznych, czy galerii handlowych.

Otodom.pl

Należący do grupy OLX Otodom.pl to obecnie drugi najpopularniejszy serwis ogłoszeniowy, decydującą rolę w rankingu odgrywa ilość bezpośrednich wejść użytkowników sieci. Serwis wyróżnia się na tle konkurencji przejrzystą szatą graficzną, bez problemu wyszukasz w nim oferty z rynku pierwotnego i wtórnego. Uwagę użytkowników przyciąga również rozbudowana opcja filtrów wyszukiwania oraz dostępna zakładka wirtualnych spacerów po wybranych nieruchomościach.

Gratka.pl – nieruchomości

Trzecie miejsce wśród czołowych serwisów z kategorii budownictwa i nieruchomości należy do sekcji z tej kategorii serwisu Gratka.pl – nieruchomości. Wysoka ilość wejść z wyszukiwarek świadczy o dużej popularności portalu. Potencjalny klient znajdzie tam listę dostępnych mieszkań, które faktycznie spełniają kryteria doboru.

Sprzedajemy.pl – nieruchomości

Sprzedajemy.pl – nieruchomości cieszy się dużym zainteresowaniem internautów, darmowy serwis jest skutecznym narzędziem służącym do wyszukiwania wybranych kategorii produktów. Wyróżnia się szeroką ofertą obiektów z rynku wtórnego, wsparciem użytkowników są liczne artykuły poradnikowe dostępne na portalu.

Morizon.pl

Na Morion.pl znajdziesz rozbudowaną bazę ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Portal oferuje mieszkania, domy, obiekty komercyjne, działki, garaże i pokoje do wynajęcia. Morizon.pl to ogłoszenia bezpośrednie, biur nieruchomości, deweloperów oraz gmin i powiatów. Rozbudowane i jednocześnie proste do wprowadzenia preferencje klienta przyciągają wielu użytkowników.

Domiporta.pl

Domiporta.pl to serwis, w którym wyszukasz mieszkanie, dom, lokal użytkowy, działkę, garaż oraz luksusowe nieruchomości. W zakładce „Nowe” znajdziesz obiekty z rynku pierwotnego, nowoczesne inwestycje, jeszcze na etapie budowy. Serwis bogaty jest również w porady dotyczące m.in kredytów, prawa budowlanego, budowy i remontu oraz aranżacji wnętrz.

Nieruchomości-online.pl

Nieruchomości-online.pl umożliwiają szybkie i sprawne wyszukiwanie konkretnych ofert, zakładki „tu znajdziesz”, „tu sprzedasz”, „tu wynajmiesz” ułatwiają wertowanie kolejnych ogłoszeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *